Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Przewóz osób do Niemiec

Jednym z kluczowych punktów naszej oferty są przewozy do Niemiec. Zasięg działania to tereny zachodniopolskie. Realizujemy przejazdy pomiędzy Polską północno-zachodnią – woj. pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, a Północnymi Niemcami – Kolonia, Dortmund, Hamm, Magdeburg, Berlin, Bremen.

Obsługiwana przez nas trasa elastycznie dostosowywana jest do potrzeb każdego Klienta, którego celem podróży są Niemcy. Codzienne wyjazdy oraz przewóz osób i paczek z adresu pod adres to jedne z wielu atutów naszej oferty. Co jeszcze przemawia za tym, aby uczynić nas pośrednikami przewozu osób? Poniżej przedstawiamy kilka powodów, dla których warto wybrać usługi przewozowe realizowane przez InterBus.

Busy osobowe do Niemiec

niemcy2
Jesteśmy doświadczoną firmą transportową, która na przestrzeni wielu lat prowadzonej działalności miała możliwość dokładnego poznania wymagań Klientów względem pokonywania wielokilometrowych dystansów busem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podróż takim środkiem transportu powinna być bezpieczna i w pełni komfortowa. Wybierając przewozy osób do Niemiec z firmą InterBus, możecie być Państwo pewni, że w tym aspekcie nie zawiedziemy Waszych oczekiwań. Warto zaznaczyć, że obsługujemy także ruch pasażerski na trasach do Belgii oraz Holandii.

Dysponujemy niezawodną flotą pojazdów, które regularnie poddawane są badaniom technicznym. Tym samym, mamy pewność ich bezawaryjności. Pewne i punktualne dotarcie do celu możliwe jest dzięki wyposażeniu w nawigację GPS, ABS oraz ESP. Klimatyzacja, wygodne fotele to czynniki, które z kolei wpływają na komfort w podróży. Czynnikiem, który dodatkowo skraca czas podróży jest bardzo dobry stan tras w Niemczech oraz coraz nowocześniejsze drogi krajowe.

Profesjonalna obsługa przewozu osób

Pracują u nas wyłącznie wykwalifikowani kierowcy, którzy doskonale znają obsługiwane trasy. Pilnujemy, aby przed każdym wyjazdem byli oni wypoczęci. Ich wysoka kultura osobista i poczucie misji, jaką jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa to kolejne powody, dzięki którym możemy poszczycić się realizowaniem usług zgodnych z najwyższymi standardami.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Polecamy się także ze względu na oferowane przez nas atrakcyjne ceny przejazdów. W przypadku zainteresowania ofertą, obejmującą przewozy osób do Niemiec, prosimy o kontakt. Zapraszamy również do odwiedzenia pozostałych kategorii, które zamieściliśmy na stronie i zapoznania się z aktualnymi promocjami oraz cenami. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Można do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Jedź do naszych zachodnich sąsiadów szybko, tanio i wygodnie.

Zapraszamy w bezpieczną i komfortową podróż do Niemiec!

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży