Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Kujawsko-pomorskie – busy do Niemiec i Holandii

Planujesz wyjazd do Koblencji, Frankfurtu, Ulm lub Mannheim? Chcesz odwiedzić rodzinę lub znajomych w Monachium lub Stuttgarcie? Kujawsko-pomorskie to obszar, z którego szukasz najlepszych połączeń w tę właśnie stronę? Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą usług transportowych. Jako doświadczony i wieloletni przewoźnik osób możemy zaproponować wyjazdy z różnych miejsc na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w kierunku Niemiec i Holandii. Nasze busy, poza wcześniej wspomnianym Koblenz i innymi miejscowościami, jeżdżą też do Fulda i Lipska. Dojeżdżamy zawsze na czas i różnymi trasami, aby każdy pasażer z tego terenu mógł skorzystać z naszych usług przewozowych. Miejsce w busie można zarezerwować sobie telefonicznie lub przez formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie internetowej.

Bezpieczne przewozy do Niemiec dla każdego

Przewozy osób, które świadczymy, to wygodna i tańsza opcja podróżowania nie tyko dla tych, którzy nie posiadają prawo jazdy lub samochodu. Dzięki naszym busom bezpiecznie, szybko i komfortowo dojedziesz do Niemiec i Holandii. Kierowcy, którzy dla nas pracują są wcześniej odpowiednio szkoleni i przygotowywani do jazdy w różnych warunkach atmosferycznych. Ich nadrzędnym celem jest bezpieczne dowiezienie pasażerów, w miejsce, które wybiorą. Pojazdy, którymi dysponujemy przed każdą podróżą przechodzą badania techniczne. Wyposażone są w nawigację GPS, ABS oraz ESP. Dzięki tym udogodnieniom przewozy busami są zawsze punktualne.

Z nami dotrzesz wszędzie

Jeśli chcesz dotrzeć do Frankfurtu, Mannheim, Ulm lub Monachium sprawdź nasz rozkład jazdy. Wybierasz się do pracy do Stuttgartu, Fulda, Lipska lub Koblenz (Koblencji)? Zobacz, z którego miejsca będzie ci najwygodniej dotrzeć. Sępólno Krajeńskie, Więcbork, Nakło nad Notecią, Bydgoszcz, Koronowo, Łabiszyn, Szubin, Koronowo, Mogilno, Pakość, Barcin, Kcynia, Tuchola, Inowrocław to miejscowości na terenie kujawsko-pomorskiego, z których kursują nasze busy. Podróż w tym kierunku należy również do komfortowych ze względu na jakość dróg, jakie posiadają nasi zachodni sąsiedzi. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi przewozami oraz cennikiem. Szczególnie polecamy zakładkę z promocjami, w której można zawsze znaleźć ciekawą ofertę rabatową dla siebie.

Legenda:

kierunek busów -> Holandia (wyjazdy i powroty: codziennie)
kierunek busów -> Niemcy (wyjazdy: poniedziałek, piątek / powroty: wtorek, sobota)

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży