Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Niemiec i Holandii – codzienne wyjazdy

Terenem, na którym działamy od lat i świadczymy usługi transportowe jest województwo wielkopolskie. Każdego dnia odjeżdżają stąd nasze busy m.in. do Lipska, Koblenz (Koblencji), Fulda czy Monachium. Z naszych usług korzystają także ci, którzy chcą dostać się z Wielkopolski do Ulm, Stuttgartu, Mannheim albo Frankfurtu. Zapewniamy bezpieczne przewozy osób nie tylko do Niemiec, lecz także do Holandii. Codziennie nasze pojazdy odjeżdżają z Polski z osobami, które jadą do pracy, rodziny lub znajomych czy w celach turystycznych. A my ze swej strony umożliwiamy im szybkie oraz wygodne dotarcie w miejsca, które je interesują.

Wielkopolskie – sprawdź, gdzie odjeżdżają nasze busy

Z jakich miejscowości na terenie Wielkopolski możesz liczyć na dojazd do Koblencji, Stuttgartu, Fulda, Lipska lub innego miasta na terenie Niemiec lub Holandii? Poznań, Oborniki, Chodzież, Trzcianka, Czarnków, Piła, Jastrowie, Złotów, Zakrzewo, Wyrzysk, Łobżenica, Okonek, Szamocin, Ujście, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Gniezno, Szamotuły, Wyrzysk – to punkty, z których każdego dnia odbieramy pasażerów. Rezerwację miejsca można dokonać online – poprzez formularz kontaktowy, który umieściliśmy na naszej stronie internetowej lub telefonicznie – wysyłając smsa z najważniejszymi danymi. Na witrynie www dostępny jest także szczegółowy harmonogram naszych przewozów oraz cennik, a także promocje, które oferujemy dla naszych klientów.

Niezawodna flota pojazdów = bezpieczne przewozy

Ponieważ priorytetem dla nas jest bezpieczeństwo pasażerów, zapewniamy nowoczesną flotę busów, które przed każdym wyjazdem przechodzą niezbędny przegląd techniczny. Dzięki regularnym kontrolom w stacjach diagnostycznych zyskujemy pewność, że nasze pojazdy dojadą bez przeszkód w docelowe miejsce. Kierują nimi wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, którzy bez problemu radzą sobie zarówno z różnymi czynnikami atmosferycznymi, jak i uciążliwościami, jakie mogą występować na pewnych odcinkach pokonywanych tras. Busy do Mannheim, Ulm czy Monachium – skorzystaj z wygodnego i opłacalnego finansowo rozwiązania, jakim są świadczone przez nas przewozy osób! Zapraszamy do dokonywania rezerwacji terminu podróży!

Legenda:

kierunek busów -> Holandia (wyjazdy i powroty: codziennie)
kierunek busów -> Niemcy (wyjazdy: poniedziałek, piątek / powroty: wtorek, sobota)

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży