Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Niemiec i Holandii – oferta dla mieszkańców z pomorskiego

Pomorskie to jeden z regionów w północno-zachodniej Polsce, który obsługujemy w zakresie przewozów do Niemiec i Holandii. Dla tych, którzy na co dzień pracują np. w Monachium, Stuttgarcie, Lipsku czy Koblencji (Koblenz) nasze busy są często najlepszą opcją dojazdu. Fulda, Mannheim, Frankfurt to miasta, do których również codziennie gwarantujemy bezpieczny transport. Każdego dnia z naszych profesjonalnie świadczonych usług korzysta wielu mieszkańców tej części kraju. To bowiem bardzo tania i opłacalna opcja podróżowania, zwłaszcza kiedy korzysta się z proponowanych przez nas rabatów dostępnych w zakładce tematycznej: Promocje.

Wyjątkowy komfort jazdy dla każdego pasażera

Podróżowanie nowoczesnymi, komfortowymi busami, które posiadamy w naszej firmowej flocie, to sama przyjemność. Przewozami osób i paczek oraz innych przesyłek z województwa pomorskiego do Koblenz, Stuttgartu czy innych miejsc zajmujemy się już na tyle długo, że znamy świetnie wszystkie trasy. Wiemy, które miejsca lepiej omijać, aby nie tracić cennego czasu dla pasażerów. Naszymi busami kierują bowiem doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy, którzy szkoleni są do jazdy w różnych, nawet ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Gwarantujemy także pojazdy w nienagannym stanie technicznym, klimatyzowane z wygodnymi fotelami oraz wieloma innymi udogodnieniami dla pasażerów. Takie urządzenia jak nawigacja GPS czy ABS i ESP pozwalają na szybkie dotarcie w każde miejsce.

Prostu forma rezerwacji telefonicznej i online

Człuchów, Chojnice, Czarne, Rzeczenica, Przechlewo, Miastko oraz okolice tych miast to miejsca, z których zabieramy naszymi busami osoby mające w planie odwiedzenie np. Monachium, Ulm, Koblencję, Mannheim czy Lipsk. Stąd też można dotrzeć do Fulda lub Stuttgartu. Sposób rezerwacji jest bardzo prosty. Można zrobić to telefonicznie – wysyłając sms-a ze swoimi danymi oraz podając miejsce, z którego jedzie pasażer oraz cel jego podróży. Inną alternatywą jest skorzystanie z formularza online, dostępnego na naszej stronie internetowej. Województwo pomorskie – tutaj możesz liczyć na naszą ofertę szybkich i komfortowych przewozów. Zachęcamy także do rezerwacji busów dla grup zorganizowanych.

Legenda:

kierunek busów -> Holandia (wyjazdy i powroty: codziennie)
kierunek busów -> Niemcy (wyjazdy: poniedziałek, piątek / powroty: wtorek, sobota)

 
Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży