Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Belgii

Kraje Beneluksu to coraz częstsza destynacja podróży Polaków – tyczy się to w szczególności „stolicy Unii”, czyli Belgii. Na zachód Europy jeździmy chętnie już nie tylko w celach biznesowych, ale także i typowo turystycznych oraz wypoczynkowych. Wybierając nasze busy do Belgii w wyjątkowym komforcie i z pełną gwarancją bezpieczeństwa – bez względu na to czy zdecydujecie się na wyjazd grupowy czy też indywidualny. W dowolny dzień tygodnia, dowiedziemy Państwa do wybranego, belgijskiego miasta busem – począwszy od Gent a na Antwerpii kończąc.

Wszystkie organizowane przez nas wyjazdy busem do Belgii, rozpoczynają się z wyznaczonych miejsc w województwach kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, lubuskim, zachodniopomorskim oraz pomorskim. Zawsze dowiedziemy Państwa pod wskazany adres!

Przewozy do Belgii – bezpiecznie i na czas

belgiaNasi doświadczeni kierowcy oraz nowoczesna flota pojazdów to gwarancja pełnego komfortu, nawet w podróżach tak odległych jak te busami do Belgii. Regularne przeglądy techniczne busów do Belgii, za każdym razem dodatkowo potwierdzają najwyższą jakość samochodów, którymi codziennie Państwa przewozimy. W trosce o jak najlepszą jakość usługi, wszyscy nasi kierowcy są zawsze wypoczęci, a ponadto regularnie podwyższają swoje kwalifikacje.

Oferta naszej firmy to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odwiedzić największe belgijskie miasta i to bez konieczności martwienia się o uciążliwy transport. Wybierając INTERBUS, mogą być Państwo pewni, że jedyne czego wymagamy do wejścia do wnętrza pojazdu … i podziwianie widoków zza oknem. Jeżdżący niezwykle dynamicznie, ale jednocześnie w pełni bezpiecznie dla pasażerów, kierowcy, dowiozą Państwa pod wskazany w Belgii adres w okamgnieniu! Tym co przemawia na korzyść takiego rozwiązania jest również relatywnie niska cena – za niewielkie pieniądze otrzymują Państwo w pełni profesjonalną usługę, do której nie sposób mieć najmniejszych uwag. Bez względu na to, które z miast zechcą Państwo odwiedzić, można być pewnym, iż wyjazd będzie zrealizowany w dokładnie określonych ramach czasowych. Dzięki temu, czas, który zaplanowaliście na zwiedzanie poszczególnych atrakcji nigdy nie ulegnie niespodziewanemu skróceniu. Niesamowita architektura belgijskich miast warta jest każdej spędzonej na jej podziwianiu sekundy, dlatego też zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nie odbierać Państwu tej niewątpliwej przyjemności, przy okazji zapewniając jak największy komfort podróży. Pełna klimatyzacja pojazdów oraz niezwykle wygodne fotele, to tylko jedne z wielu środków, które zastosowaliśmy, aby to osiągnąć.

Serdecznie zapraszamy więc wszystkich chętnych do skorzystania z usług transportowych INTERBUS. Wybór Belgii jako celu podróży już sam w sobie jest doskonałą decyzją, pójdźcie więc Państwo za ciosem i wybierzcie również najlepszego przewoźnika na tej trasie.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży