Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Zachodniopomorskie – busy do Niemiec

Każdego dnia nasze busy startują do Niemiec, aby zawieźć mieszkańców województwa zachodniopomorskiego do takich miast jak np. Frankfurt, Mannheim, Ulm, Monachium, Stuttgart, Fulda, Lipsk czy Koblenz (Koblencja). W wygodnych i klimatyzowanych pojazdach docierają oni bezpiecznie w każde z tych miejsc. Z doświadczonymi i odpowiednio przeszkolonymi kierowcami, zawsze szczęśliwie i o czasie przyjeżdżają do celu. Zatrudniane przez nas osoby przechodzą specjalne testy i dobrze znają przemierzane odcinki. Świetnie radzą sobie z trasami o różnym stopniu trudności, jak i ekstremalnymi warunkami, z którymi przychodzi im się czasami zmierzyć. Przewozy naszymi pojazdami, regularnie sprawdzanymi pod kątem stanu technicznego, są często alternatywną opcją dla tych, którzy nie mają się jak dostać do Koblencji czy innego miasta na terenie Niemiec i nie chcą fatygować innych w tym względzie.

Przewozy wygodnymi i sprawnymi busami do pracy i na wycieczki

Osoby, które korzystają z oferowanego przez nas transportu z reguły kursują do pracy. Choć nie mniej często nasze busy wynajmowane są także przez różne organizacje, firmy czy instytucje organizujące wyjazdy np. dla pracowników, emerytów, uczniów i innych grup zorganizowanych. Uczestnicy wycieczek jadą więc m.in. do Frankfurtu, Monachium, Mannheim, Ulm czy Stuttgartu zobaczyć najciekawsze miejsca i zabytki. Równie chętnie wybierane są także kursy do Fulda, Lipska i Koblenz. Busami o nienagannym stanie technicznym można więc zafundować sobie komfortową podróż za granicę.

Busy do Holandii

Poza przewozami do Niemiec możemy zaoferować również busy do Holandii. Wyjazdy do tego państwa również obejmują województwo zachodniopomorskie. Szczecin, Stargard Szczeciński, Pyrzyce, Gryfino, Goleniów, Nowogard, Gryfice, Białogard, Koszalin, Szczecinek, Łobez, Świdwin, Drawsko Pomorskie, Złocieniec, Recz, Choszczno, Kalisz Pomorski, Mirosławiec, Wałcz, Polanów, Karlino, Tychowo, Lipiany, Barlinek, Czaplinek, Barwice, Grzmiąca, Bobolice – to miejscowości, z których można wyruszyć naszymi busami. Łatwo więc sprawdzić dogodny dla siebie termin i miejsce odbioru, a następnie zarezerwować miejsce w busie. Przeliczając koszty transportu, który oferujemy, przewozy do różnych miejscowości na terenie Niemiec czy Holandii są znacznie mniejszym wydatkiem. Jeśli zatem planujesz odwiedzić któregoś z naszych zachodnich sąsiadów – wybrać się do Koblencji lub innego miasta – czekamy na Ciebie!

Legenda:

kierunek busów -> Holandia (wyjazdy i powroty: codziennie)
kierunek busów -> Niemcy (wyjazdy: poniedziałek, piątek / powroty: wtorek, sobota)

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży