Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Lubuskie – busy do Niemiec i Holandii

Wysoki standard podróży, punktualność, bezpieczeństwo, atrakcyjne ceny biletów – to oferta przewozów jaką przygotowaliśmy dla mieszkańców województwa lubuskiego. Ci, którzy mają w planach odwiedzić Stuttgart, Fulda, Frankfurt lub inną miejscowość na terenie Niemiec czy Holandii mogą zarezerwować bilet na przejazd już dziś. Wystarczy wysłać smsa z miejscem, z którego są do odbioru oraz tym, do którego chcą dotrzeć wraz ze swoimi danymi oraz numerem kontaktowym. W podobny sposób bukuje się miejsce przez formularz kontaktowy, zamieszczony na naszej stronie internetowej. Nasze busy jeżdżą również do Koblenz, Monachium, Ulm i Mannheim i innych miast. Na każdej podanej trasie obowiązują korzystne stawki za bilety.

Codzienne kursy – dogodne terminy przewozów

Zaletą naszej firmy jest elastyczność w kwestii terminów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientom oferujemy przewozy w dogodnych terminach. Każdego dnia można załapać się więc na kurs do Lipska, Koblencji (Koblenz), Mannheim, Ulm czy Monachium. Jeśli ktoś pracuje np. w Mannheim, Fulda lub chce odwiedzić rodzinę w Stuttgarcie czy Frankfurcie to również służymy pomocą. Busy z naszej floty są wygodnym i bezpiecznym środkiem transportu. To pojazdy poddawane regularnym przeglądom technicznym w stacjach diagnostycznych. Zatrudniamy również tylko wykwalifikowanych kierowców, którzy poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach na drodze. Świetnie też znają trasy, którymi przewożą pasażerów.

Z adresu pod adres

Na terenie lubuskiego oferujemy transport busami z takich miejscowości jak: Świecko, Kostrzyn nad Odrą, Rzepin, Torzym, Sulęcin, Ośno Lubuskie, Gorzów Wielkopolski, Strzelce Krajeńskie, Dobiegniew, Międzyrzecz, Świebodzin, Dębno i Skwierzyna. Dzięki codziennym kursom każdy mieszkaniec tego województwa może dopasować termin najbardziej mu pasujący. Klimatyzowane i niezawodne busy, z wygodnymi fotelami są tanią i zdecydowanie mniej meczącą alternatywą do samotnego podróżowania. Zachęcamy także do korzystania z naszych rabatów, o których można więcej przeczytać otwierając zakładkę: Promocje.

Lubuskie – nasze busy dowiozą cię bezpiecznie do Niemiec i Holandii! Oprócz przewozów pasażerskich proponujemy także przewóz przesyłek.

Legenda:

kierunek busów -> Holandia (wyjazdy i powroty: codziennie)
kierunek busów -> Niemcy (wyjazdy: poniedziałek, piątek / powroty: wtorek, sobota)

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży