Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Holandii – z nami bezpiecznie dojedziesz do celu.

Działając w branży transportowej wiele lat, mamy pełną świadomość tego, że fundamentalnym warunkiem bezpiecznej podróży są niezawodne pojazdy. Każdy bus pokonujący trasę Polska – Holandia i w relacji powrotnej, regularnie sprawdzany jest pod względem stanu technicznego. Wybieramy wyłącznie nowoczesne stacje diagnostyczne, które przeprowadzają wiarygodne i zgodne z najwyższymi standardami badania sprawności aut. Tym samym, możemy z powodzeniem stwierdzić, że nasze busy dojadą do Holandii punktualnie i z gwarancją bezpiecznego dotarcia do celu.

Przewozy do Holandii z zachodniopomorskiego, lubuskiego i nie tylko

Obszarem naszego działania są rejony zachodniopolskie. Zasięgiem obejmujemy województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie oraz wielkopolskie. Nasze busy regularnie kursują do Holandii z Bydgoszczy i wielu innych miejsc. Zabierając busami pasażera z Poznania, Szczecina, Gorzowa lub innego punktu odbioru zlokalizowanego w Polsce Północno-Zachodniej, dojeżdżamy w każde wskazane przez Klienta miejsce na terenie Holandii.
Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę przygotowanej oferty i wskazujemy korzyści wynikające ze skorzystania z naszych usług związanych z przewozami na trasie Polska-Holandia. Poznajcie Państwo powody, dla których warto uczynić nas pośrednikiem Waszej podróży – zapraszamy!

Busy Holandia – gwarancja komfortu i bezpieczeństwa

młyn

Oprócz wspomnianej wcześniej niezawodności naszych pojazdów, czynnikiem mającym bezpośredni wpływ na jakość naszych usług jest bogate wyposażenie, które posiada każdy bus do Holandii. Podróż z Bydgoszczy, Gorzowa, Szczecina, Poznania lub innych miast województw zachodnich przebiega w niezwykle komfortowych warunkach. Odpowiadają za to wygodne, regulowane fotele oraz klimatyzacja. Dbamy o czystość naszych samochodów i regularne odświeżanie tapicerek. Nawigacja GPS, ABS i ESP to kolejne elementy, dzięki którym możemy pokonać trasę w pełni bezpiecznie i punktualnie dotrzeć do celu.

Opiekę nad podróżnymi odwiedzającymi Holandię sprawują kompetentni, zawsze wypoczęci kierowcy. Zespół naszych pracowników to doświadczone osoby, które cechują się wysoką kulturą osobistą i perfekcyjną znajomością tras, a także przepisów kodeksu drogowego. Są oni odpowiedzialni za to, abyście mogli Państwo odbyć podróż w miłej atmosferze.

Atutem naszej oferty, są bez wątpienia atrakcyjne ceny przejazdów. Transport osób i paczek realizujemy codziennie z uwzględnieniem opcji – z adresu pod adres. Busy jeżdżące z Bydgoszczy oraz innych miejscowości do Holandii to regularne kursy w korzystnej cenie. Zatem każdego dnia tygodnia macie Państwo możliwość wyjazdu do kraju pięknych tulipanów i wiatraków. Nasz bus odbierze Was ze wskazanej lokalizacji i dowieziemy w wybrane miejsce. Serdecznie zachęcamy podróżnych wybierających się do Holandii z takich m.in. miast, jak Poznań, Gorzów, Bydgoszcz czy Szczecin do skorzystania ze świadczonych przez nas usług.

W celu rezerwacji miejsca w busie, prosimy o kontakt. Jesteśmy do dyspozycji siedem dni w tygodniu – 24h.

Sprawdzony bus Holandia – Polska, Polska – Holandia!

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży